Aragao Botafogo Studio
| Bezpłatne Wi-Fi Bezpłatne Wi-Fi w pokojach | Prywatna plaża Plaża | Rekreacja Windsurfing Jazda na rowerze Piesza turystyka |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Aragao Botafogo Studio Rio de Janeiro o powierzchni 42 m² jest usytuowany 3 km od takich obiektów jak Centro Cultural Municipal Parque das Ruínas, prawie 10 min spacerem od stacji metro Botafogo. Apartament oferuje widoki na morze, przechowalnię bagażu.
1-pokojowy apartament położony jest w dzielnicy Botafogo, 750 m od Botafogo beach. Pierwszorzędna lokalizacja: Blooks Livraria znajduje się w odległości 5-minutowego spaceru. Escadaria Selarón leży w prawie 3,1 km stąd.
Obiekt noclegowy oferuje również 1 łazienkę. Znajdziesz tu również oddzielną toaletę i prysznic.
Apartament jest wyposażony w urządzenia do samodzielnego przygotowywania posiłków takie jak lodówka i przybory kuchenne. Aragao Botafogo Studio leży w niewielkiej odległości od najbliższego przystanku autobusowego Integrada 9. Goście mogą również wziąć udział w takich aktywnościach jak windsurfing i wędrówki piesze.
- Lokalne atrakcje
- Aterro do Flamengo2,5 km
- Plaża Praia Vermelha2,1 km
- Municipal Theatre3,9 km
- Sambadrome4,3 km
- Museu Histórico Nacional4,9 km
- Zatoka Guanabara4,3 km
- Marina da Gloria3,3 km
- Lotniska
- Lotnisko Dumont8 km
- Stacje kolejowe
- Dworzec kolejowy Estação D Pedro II4,9 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
- Ochrona całodobowa
- Przechowalnia bagażu
- Winda
- Czujniki dymu
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Plaża
- Windsurfing
- Piesza turystyka
- Jazda na rowerze
Do dyspozycji gości w pokoju
- Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
- Klimatyzacja
- Ogrzewanie
- Kącik dzienny
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
Ważna informacja
- Dodatkowe łóżka, szczegóły
- Nie ma dodatkowych łóżek w pokoju.
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Aragao Botafogo Studio zapewnia połączenie z Internetem?
Tak, Aragao Botafogo Studio oferuje Wi-Fi we wszystkich pokojach. - ❓
Czy Aragao Botafogo Studio obejmuje kuchnię?
Tak, Aragao Botafogo Studio oferuje aneks kuchenny. - ❓
Ilu gości pomieści Aragao Botafogo Studio?
W Aragao Botafogo Studio może zostać zakwaterowanych maksymalnie 4 gości.